Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/a/k/u2856/public_html/myweb.php on line 63
www.AkoNeplatit.sk - Informacie o tom ako NEPLATIT, usetrit a neprist o peniaze. VITAJTE NA STRÁNKACH www.AkoNeplatit.sk !
Autor: admin <admin(zavinac)akoneplatit(bodka)sk>, Téma: Informácie, Vydané dňa: 05. 11. 2004Táto stránka je určená pre tých, ktorým nieje ľahostajné kde a za čo zaplatia svojimi peniazmi. Neustále sa snažíme o skvalitňovanie obsahu a spresňovanie informácií a súčasne pracujeme na vylepšovaní vzhľadu stránky. Veríme, že tu nájdete podnetné informácie z rôznych oblastí, ktoré Vám pomôžu ušetriť.
Poteší nás, keď sa kvalita vylepší natoľko, že si naše stránky pridáte medzi obľúbené položky, alebo nastavíte ako  "domovskú stránku".

Pre nedostatok času sú príspevky väčšinou kópiami zaujímavých e-mailov, ale rozšírili sme náš tím, tak aby sme sa priblížili gramaticky aj vizuálne k ideálnemu stavu.

Vaše námety sú vítané na ktorejkoľvek z adries autorov a tiež v komentároch k tomuto článku. Je v našom spoločnom záujme aby sme tu mali úplné a presné informácie a vzájomne si pomohli. Je tiež možné, že sa tu vyskytnú nejaké funkčné a gramatické chyby. Keď nás na ne upozorníte, pomôžete nám tým k zvýšeniu vášho pohodlia pri čítaní týchto stránok.

Za spoluprácu vám ďakujeme.